Kafa Sesi

Reggae

Nedir | About

Kafa Sesi, Haftalık Jamaika Müziği Kaynağınız

Pazar Sabah 11-12, Radyo ODTÜ 103.1, Ankara

Kafa Sesi Eylül 2012’de yayın hayatına başladı. Radyo ODTÜ’de her Pazar saat 11:00’de yayınlanan program hem dinleyicilerini Pazar sabahları reggae ile buluşturmayı, hem de web sayfasında reggae tarihi hakkında Türkçe içerik yaratmayı hedefliyor.

Hepyek Selekta ve Tunca Ekmekçi, her Pazar Jamaika’nın tüm tınılarına açık programlarında mento, ska, rocksteady, reggae, dub ve dancehall gibi türlerin en güzel örneklerini Ankara frekanslarında paylaşıyor. Programın tekrarlarını Kafa Sesi WebcastFacebook ve SoundCloud sayfalarından dinlemek mümkün.

Kafa Sesi’nin iki kardeş oluşumu var: bir sound system, ve bir plak şirketi!!! Kafa Sesi Sound System zaman zaman Ankara’da reggae partileriyle, Kafa Sesi Records zaman zaman özgün reggae parçalarıyla karşınıza çıkabilir…

Kafa Sesi, Your Weekly Source for Jamaican Music

Sunday Mornings 11-12, Radio ODTÜ/METU 103.1, Ankara, Turkey

Kafa Sesi started broadcasting in September 2012. Airing every Sunday at 11:00 a.m. from Radio ODTÜ/METU, our program aims to contribute to the emerging reggae scene in Turkey.

The hosts of the show, Hepyek Selekta and Tunca Ekmekçi, broadcast all vibes from Jamaica, including mento, ska, rocksteady, reggae, dub, and dancehall. You may listen to the reruns of the show on Kafa Sesi Webcast, on our Facebook page, or on our SoundCloud page.

Kafa Sesi has two sisters: a sound system and a virtual record company!!! Kafa Sesi Sound System occasionally throws reggae parties in Ankara, and Kafa Sesi Records brings you some independent reggae artists from Turkey.